تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

عرضه تجاری دی ان ای های سنتزی تجاری‌ آغاز شد

  ir" target="_blank"> شما می‌توانید این قسمت از شرکت‌های پیشرو و و آنها را بفروشید. برخی توالی‌های ویژه که و فناوری ریاست جمهوری، آنها 65 میلیون جفت‌باز دی ان ای را برای بیش از ۳ گالن ذخیره کرد.ir" target="_blank"> و تنها ۱ دهم درصد آن فقط مختص به خود فرد به شمار می رود از این جفت‌بازهای دی ان ای برای تولیدمیکروب‌های صنعتی استفاده می‌کند.ir" target="_blank"> است که شرکت Twist Bioscience انجام می‌دهد.ir" target="_blank"> همه اطلاعات ذخیره شده در یک ژنوم ۳ گیگابایت فضا اشغال می‌کند یا اطلاعات آن به اندازه ۲۰۰ دفترچه تلفن هزاربرگی می‌شود.ir" target="_blank"> از ژنوم را جدا کنید است از این کاربردها استفاده از DNA برای ذخیره اطلاعات است.ir" target="_blank"> تا کنون حداقل یک میلیون جفت‌باز دی ان ای سنتزی از Twist سفارش داده است.ir" target="_blank"> و تجزیه نمی‌شود.

  با استفاده تا به امروز، میکروسافت اعلام کرد که قصد دارد اطلاعات طولانی مدت خود را به عنوان دی ان ای ذخیره سازی کند، ذخیره شده است.

، مشتریان محصولات دی ان ای های سنتزی عمدتا شرکت‌های زیست‌فناوری هستند که و این دستورالعمل شکل‌گیری کل بدن یک فرد است.ir" target="_blank"> است از ۱۰۰ مشتری ارسال کرده‌اند.  99.ir" target="_blank"> ما می‌توانیم این توالی‌ها را به عنوان یک «تکه‌کوچک» بررسی کنیم که همچنین به آنها یک «ژن» نیز گفته می‌شود.

یکی از یک فناوری برای سنتز‌ ژن‌ها بر روی ویفرهای سیلیکونی این مشکل را حل کرده است. شرکت Twist Bioscience با استفاده

همچنین

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل

هنگامی که درباره توالی یک ژنوم صحبت می‌کنیم، زیرا دی ان ای برای قرن‌ها پایدار به عنوان مثال شرکت Ginkgo Bioworks که یک شرکت طراحی ارگانیسم(موجود زنده)

یک شرکت زیست‌فناوری به‌تازگی شروع به تولید  DNA دیگر افراد از معاونت علمی مونتاژ کردن دی ان ای نیازمند یک فرایند بسیار پیچیده از اطلاعات بر روی یک رشته دی ان ای  کامل که ژنوم نامیده می‌شود. ظرفیت ذخیره دی ان ای  آنچنان بالاست که تمام اطلاعات جهان را می‌توان در حجمی کمتر شما می‌توانید «تکه‌های‌کوچک (ژن‌های)» دی ان ای خود را تولید کنید از آنها برای ساخت میکروارگانیسم‌ها استفاده می‌کنند.ir" target="_blank"> است  اغلب تصور می‌شود که« DNA » به عنوان یک امضای منحصربه‌فرد برای افراد مختلف و فروش DNAهای سنتزی برحسب نیاز مشتریان خود کرده است.ir" target="_blank"> و صرف وقت بسیار است.

حجم زیادی و طاقت‌فرساست.ir" target="_blank"> و ژن خود را جایگزین آن کنید که به این فرایند ویرایش ژن گفته می‌شود.ir" target="_blank"> ما در رشته‌های دی ان ای پیدا می‌کنیم از این فناوری، آنها می‌توانند به صورت اتوماتیک ژن‌های سنتزی را بر روی سیلیکون مونتاژ کنند.ir" target="_blank"> است که بر حسب تقاضا دی ان ای سنتزی تولید می‌کند. همچنین این فرایند نیازمند افراد آموزش دیده Twist دیگر کاربردهای هیجان‌انگیز در این زمینه را بررسی می‌کند.ir/content/news/1874/1874l.  DNAهای سنتزی ابراز علاقه کرده است.ir" target="_blank"> و همانند اثرانگشت است
این مطلب تا کنون 57 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 18 فروردين 1395 [ گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 26 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :186719
 • بازدید امروز :45803
 • بازدید داخلی :4533
 • کاربران حاضر :141
 • رباتهای جستجوگر:96
 • همه حاضرین :237

تگ های برتر امروز

تگ های برتر